-22%










Світлодіодна лампа H6 / BA20D LED 62 SMD Moto 9-16V 6000K
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Назва: H6/BA20D світлодіодні лампи для фар мотоцикла, скутера
Потужність: 12 Вт
Напруга: 12 В постійного струму
Світловий потік: 1000лм
6 3570 Chip
Чудовий дизайн освітлення: об'єктив HD з лінією фокусування
Кут променя: 360 градусів
Клас водонепроникності: IP68
Матеріал: авіаційний алюмінієвий 6063
Робоча температура: -40 °C ~ + 80 °C
Чудовий корпус розсіювання: Алюмінієвий паз, швидке охолодження
Термін служби: >5 000 годин
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | BA20D |
| Виробник | Без бренду |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Діаметр лінзи | 32 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 62 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | S2 |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 320 ₴






