




Вулична гірлянда Ретро Кульки 1,7 см на сонячній батареї 5 метрів 20 LED синій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ретролампа Вулична гірлянда на сонячній батареї 5 метрів 20 LED синій
2 режими
Розмір Кулька 1,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Синій |
| Кількість режимів світіння | 2 |
| Колірна гамма | Білий |
| Напруга | 5 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Кількість ламп | 20 шт. |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Форма лампочки | Крапля |
| Довжина шнура живлення | 5 м |
| Упаковка | Пакет |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Кульки Вулична |
| Управління | Кнопки |
| Розміри | |
| Довжина | 5000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Сонячна енергія, Акумулятор |
- Ціна: 290 ₴

