Відгуки про компанію "Хочу ще!" інтернет-магазин :)
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМария З.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaсергей у.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДмитренко Т.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрій С.
Замовляв лед лампу для заднього ходу автомобіля, перестала коректно працювать на другий день. Тепер при ввімкненні заднього ходу моргає як ялинка!!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнна М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина Ф.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaигорь г.
Все супер!!!!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія С.
Дуже високої якості наліпки!!! Не відклеюються, тримаються.Мвємо з чим порівняти.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександра Р.
Все пройшло чудово! Відправили буквально в той самий день, через декілька годин після оформлення замовлення, я навіть не очікувала на таку оперативність) Товар відповідає опису та фотографіям, усе було гарно запаковано. Дуже дякую!
- Коментар продавця
Дякуємо Вам!
- Коментар продавця
